Kelionė

Peržiūrėkite mūsų keliones

Antalija

Antalija - tai ne tik didmiestis, bet ir žavų senamiestį turintis miestas, apsuptas romėniška siena su Trigubais vartais. Pasivaikščiosite siauromis ir labai jaukiomis gatvelėmis, kur akį džiugins restauruoti osmaniškojo laikotarpio namai, išpuošti margaspalvėmis gėlėmis. Papietavę pamažu leisitės į senamiesčio uostą, kur sėsite į laivą ir plaukdami stebėsite ne tik jūrą, uolas ir kalnus tolumoje, bet ir senamiesčio bokštus bei Žemąjį Diudeno krioklį, kuris iš 40 metrų aukščio krenta tiesiai į jūrą !

Pamukalė ir Saldos ežeras

Keliaudami į Pamukalę tikrai nenuobodžiausite – akis džiugins žymiųjų Tauro kalnų vaizdai. Pakeliui papusryčiavę ir atvykę prie baltojo gamtos stebuklo, grožėsitės garsiosios Pamukalės mineralų terasomis su žydro vandens baseinėliais, įvairiaspalviais oleandrais ir vandens upeliais. Aplankysite antikinį Hierapolio miestą su amfiteatru, romėnų pirtimis ir ištaigingu nekropoliu. Taip pat turėsite laisvo laiko patyrinėti Hierapolį patys, bei pasimėgauti gydomųjų galių turinčiomis šilto mineralinio vandens versmėmis ar puikiuoju Kleopatros baseinu.

Side / Manavgat

Antikinis miestas Side – agora, amfiteatras, Apolono ir Artemidės šventyklos, romėnų pirtys, Vespasiano vartai, kolonadų gatvė, bizantiškoji bazilika – po pažintinės dalies turėsite laisvo laiko patys patyrinėti archeologų tebekasinėjamą miestą ar pailseti jaukioje senamiesčio kavinukėje.

Žydroji arka

Žydroji arka - LABAS firminis ženklas bei topinė ekskursija - visų taip mėgiama ir mylima ! Jau daugiau nei 6 tūkstančiai lietuvių liko sužavėti šia išties nuostabia vieta !!! Ieškantiems ,,neištryptų“ takų, ramybės ir nepamirštamų emocijų – tikras gamtos stebūklas, vos 55 km nuo Alanijos. Antikinio Iotape uosto ir Antiochia ad Cragum griuvėsiai, fantastiška kalnų ir Viduržemio jūros panorama, maudynės laukiniame paplūdimyje su arka į jūrą, apsilankymas ,,Yalan Dunya“ urve, tradiciniai turkiški kepsniai pietums ir, desertui – arbūzai, Jūsų pačių skintos braškės ar bananai priklausomai nuo sezono !

Naktinė Alanija

Pamatykite Alaniją per tris valandas po Jūsų vakarienės ! Nuo aukšto kalno atsiveria miesto, įlankos bei Alanijos pilies kerinti panorama. Jūsų laukia nuostabūs uosto ir tvirtovės vaizdai, taip pat pasiplaukiojimas piratų laivu Alanijos pakrantėje, šokiai putose bei kitos linksmybės !

Plaukimas kalnų upe („raftingas”)

Krištolinis, gaivus kalnų upės vanduo, adrenalinas, nacionalinio parko gamtos vaizdai, nepamirštami potyriai - 14 km trasa mėgstantiems aktyvų poilsį. Plaukiame 8-10 vietų plaustais, lydimi patyrusių instruktorių (galima rinktis ir dvivietes baidares).

Kapadokija

Kapadokija - nepakartojamas gamtos kūrinys, susiformavęs po ugnikalnių išsiveržimų prieš 3 milijonus metų. Veikiamas klimato čia susikūrė stulbinančiai gražus peizažas : uolos primenančios įvairius statinius, minaretus, gyvūnų figūras atkartojantys gamtos kūriniai stebina net visko mačiusius keliautojus. Kapadokija - UNESCO saugoma teritorija - unikalūs gamtos ir istorijos paminklai, ankstyvosios krikščionybės pėdsakai, požeminiai miestai ir gyvenvietės uolose, senieji amatai ir pasakiškas kraštovaizdis, kurio niekur kitur nepamatysite !

Keturračių safaris

Mėgstantiems aktyvias pramogas – smagus pasivažinėjimas 30 km ilgio trasa Tauro kalnų papėdėje. Trijų valandų kelionė galima ryte arba po pietų, kaip pageidausite.

Nardymas

Apiplaukiate įspūdingą Alanijos simbolį – uolėtą iškyšulį su pilies griuvėsiais ir instruktoriaus lydimi neriate į žydrą jūrą pasigrožėti Viduržemio jūros povandeniniu gyvenimu.

Demre - Myra - Kekova

Įspūdinga pažintinė - istorinė ekskursija. Antikinis Myros miestas su unikaliomis kapavietėmis uolose ir amfiteatru, Šv. Mikalojaus (Kalėdų Senelio) bažnyčia, plaukimas laivu virš paskendusio Kekovos miesto griuvėsių.

Plaukimas laivu

Apžvalginė ekskursija laivu – Alanijos panorama iš jūros. Senasis ir naujasis uostai, paplūdimiai, pilies iškyšulys, urvai – piratų, fosforo ir įsimylėjėlių, maudynės atviroje jūroje, saulės vonios ir pramogos laivo denyje bei pietūs laive.

Sapadere kanjonas

Sapadere - kalnų kaimelis, besiverčiantis šilkaverpių auginimu ir šilko gamyba, kaimo mečetė, kvapni arbata vietinės šeimos namuose. Nepaprastai žavus 800 m ilgio kalnų tarpeklis ir juo tekantis, kriokliais krintantis krištolinis upelio vanduo, kurio temperatūra net karščiausiais vasaros mėnesiais neviršija 14 °C. Galėsite išsimaudyti jo natūraliuose baseinuose ! Po sočių pietų aplankysite stalaktitų- stalagmitų urvą bei sodą, kur ragausite čia auginamus vaisius bei uogas.

Skrydis parasparniu

Pamatykite Alaniją iš paukščio skrydžio ! Jokio variklio triukšmo, tik vėjas, Jūs ir nuostabūs miesto vaizdai. Po trumpo instruktažo - šuolis nuo 700 m aukščio kalno, kartu su patyrusiu instruktoriumi ir apie 20 min truksiantis kvapą gniaužiantis skrydis, kurio aukštis gali siekti net iki 2000 m, užsibaigiantis nusileidimu Kleopatros paplūdimyje.

Turkiška Pirtis ( Hamam )

Tradicinės turkiškos pirties procedūros – kaitinimasis, kūno šveitimas, muilo putų masažas ir aliejinis viso kūno masažas – puiki atostogų pradžia, padėsianti atsipalaiduoti ir paruošti odą gražesniam ir ilgiau išliksiančiam įdegiui.

Visureigių safaris

Linksma, nuotykių kupina kelionė Tauro kalnais, grynas kalnų oras ir puikūs vaizdai ! Apsilankysite tikrame turkiškame kaime ir gaiviai pietausite kavinėje ant upės.

Žaliasis Kanjonas

Žaliasis kanjonas - didžiausias rezervuaras Turkijoje, esantis Tauro kalnuose 350 m aukštyje virš jūros lygio. Kanjoną supa aukšti kalnai, sukuriantys taikos ir ramybės atmosferą. Lengvas pasiplaukiojimas smaragdiniame ežere, gaivinančios maudynės, grynas oras, įspūdingi kalnų vaizdai, didžioji Oymapinar užtvanka ir pietūs ant ežero kranto. Taip pat galėsite žvejoti ar plaukioti vandens dviračiais, o kelionės pabaigai aplankysite sraunųjį Manavgato krioklį bei puošniąją Manavgato mečetę.

Žvejyba

Vietinio žvejo laivelis, talpinantis ne daugiau, kaip keturis pakeleivius – privati išvyka su galimybe pasigrožėti Alanijos vaizdais ir išmėginti jėgas žvejojant Viduržemio jūros žuveles (tunai, rausvosios dorados ir kitos), kurių čia pat, laive, kapitono paruoštų, ir paragausite.

Ormana - Altınbeşik

Tauro kalnai, įspūdingi vaizdai, puikiai praleista diena. Antalijos Altınbeşik („Auksinio lopšio”) Urvo Nacionalinis Parkas. Altınbeşik – pirmasis ir vienintelis tokį statusą turintis urvas Turkijoje. Jūsų laukia ne tik nuostabi gamta bet ir pažintis su vietinių klajoklių (yörük’ų) kultūra ir gyvenimo budu – lankysimės jų namuose. Pamatysime Žaliąjį kanjoną iš paukščio skrydžio, lankysimės vietiniame kaime, kaimo mečetėje, pasivaikščiosime tarp šioms vietoms būdingų „saginių” namų, o papietavę pripučiamomis valtimis pasiplaukiosime urve ir leisimės į žygį tarpeklyje. Visus norinčius įkvėpti gryno kalnų oro kviečiame prisijungti.

Syedra - Dim

Alanijos apylinkių „perliukai” – šioje ekskursijoje surinkome visas visai čia pat esančias vietas, kurias tiesiog būtina aplankyti atvykus į Alaniją. Žvalgydamiesi po bananų plantacijas kilsime į kalną, kurio viršūnėje slepiasi įspūdingas antikinis Syedros miestas ir nemažiau įspūdinga Viduržemio jūros panorama, atsiverianti nuo miesto mūrų. Vaikus pradžiugins tarp griuvėsių ir laukinių gėlių ropinėjantys dabartiniai miesto gyventojai – vėžliai, kurių čia tikrai netrūksta. Susipažinę su vietos istorija vyksime skanauti vaisių – bananų, avokadų, apelsinų, ananasų, papajų ir daugybės kitų (priklausomai nuo Jūsų kelionės datos), kurių nusiskinsite patys, vaikštinėdami sode.

Kurto ( Tazı ) kanjonas

Kurto ( Tazı ) kanjonas - vienas gražiausių ne tik Antalijos regione, bet ir visoje Turkijoje. Nuo kalnų atsiveria kvapą gniaužianti panorama, o akys gali aprėpti ne tik kilometrus aplinkui, bet ir kelis šimtus metrų žemyn. Kiopriuliu kanjonu kilsite į kalnus iki Antikinio tilto, o už jo jau atsidursite Kurto kanjone. Šį įspūdingą ir nepamirštamą vaizdą, kurį regėjote tik internete ar savo svajonėse – pamatysite savo akimis realybėje ! Vėliau, grįžę žemyn, turėsite laiko maudynėms, bei smagiai pietausite ant upės kranto.

Žaliasis ežeras ir visureigių safaris

Pasivažinėjimas visureigiais tarp miškų Tauro kalnuose, lydimas ramaus pasiplaukiojmo laivu Žaliajame ežere, maudynės gaiviame smaragdo spalvos vandenyje ir galimybė išbandyti jėgas žvejojant.

Raftingas Kiopriulu kanjone

Įspūdingi vaizdai kalnuotame Kiopriuliu kanjone, krištolinis bei gaivus kalnų upės vanduo ir nepamirštami potyriai - 14 km trasa mėgstantiems aktyvų poilsį. Plauksite 8 - 10 vietų plaustais, lydimi patyrusių instruktorių. Šis ruožas nesudėtingas, todėl čia gali vykti ir vaikai. Norintiems šiek tiek adrenalino - siūlome rinktis dvivietes kanojas !

Susisiekite Su Mumis

Susisiekti, įsitraukti, keliauti su mumis ar tiesiog pasakyti "Sveiki!"